modern loft

Profesyonel Zemin Çözümleri

yukseltilmis-doseme

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda gerek duyulan tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdir. Kablolar ve tesisatlar sistemin altında bırakılan boşlukta gizlenebildiği gibi, gerek duyulduğunda defalarca müdahale imkanı yarattığı için mekanların yerleşim planında kullanıcıya serbestlik sağlamaktadır.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, kullanıcının ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap vermektedir. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ile sunulan alternatif kaplama malzemeleri, yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanışlı olduğu kadar estetik olmasını da sağlamaktadır.

karo halı

Karo Halı Sistemleri

Polyamid ipliklerden üretilen, bitümen tabanlı karo halılar ,bukle ve velur çeşitleri ile renkli ,keyifli ve konforlu, zemin çözümleri sunmaktadır.

Geniş renk ve desen seçenekleri ile ön plana çıkan halılar , yürüme konforu ve ses yutma özelliği ile zeminde akustik sağlar. Anti-statik ve Bfl-s1 alev almazlık değerlerine sahip olan halılar yoğun ticari tip trafiğe uygun karo halı zemin kaplamalarıdır.

Tüm karo halı serileri, yeşil bina konseptine uygun olup, LEED uygunluk sertifikası bulunmaktadır. Karo halılar %100 geri dönüştürülebilir hammaddelerden üretilmektedir.

pvc zemin

PVC Zemin Sistemleri

Homojen, aşınma tabakası Grup T olan, yoğun trafik kullanımına uygun  ticari ve endüstriyel tip yönsüz, desenli, PUR destekli, cila gerektirmeyen, anti statik ve anti bakteriyel PVC zemin kaplamasıdır.

Öncelikli uygulama alanları hastane, okul, mağaza ve AVM gibi ticari mekanlardır. PVC zemin kaplamalarında Floor Score sertifikası bulunmaktadır.

Ticari tip PVC  zemin kaplamalarında rulo, karo, spor PVC ve alternatif ürün grupları ile  geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kauçuk-Zemin-Kaplama

Kauçuk Zemin Sistemleri

Tamamen doğal olan NORA kauçuk zemin kaplamaları ,yüksek kalite standartları, desen çeşitleri ve renk alternatifleri ile sınıfında fark yaratmaktadır.

Doğallık ve hijyen istenilen yerlerde ,sağlık tesisleri ,okullar, ofisler ve mağazalar gibi yoğun trafik gereken mekanlarda kullanım için ideal ürün gruplarındandır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 09:00 – 18:00

Cumartesi:  09:00 – 16:00

Pazar: Kapalı

İletişim

İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cad. No:18/9 Ataşehir, İstanbul

T: 0216 339 22 49 (Pbx)
G: 0532 317 23 81
E: info[@]yildizyapi.com