Sano Teknolojik Kimya Ürünleri


 

Tarımda Don Önleme Solüsyonu

Tarım sektörünün, bulunduğu coğrafi bölgelerdeki iklim koşullarına bağlı olarak karşılaştığı en büyük sorun, ürünlerin tam da çiçeklenme döneminde yaşanan don sorunudur. Tarımda Don Önleme Solüsyonu, püskürtme yöntemiyle uygulanarak bu sorunun önüne kolayca geçmektedir. Tarımda Don Önleme Solüsyonu, özel bileşimiyle sadece don önlemekle kalmayıp meyvelerin gelişim ve verim artırımına da ciddi katkı sağlar.

Tarımda Don Önleme Solüsyonu, insana ve çevreye saygılı, doğada %100 çözünürlüğe sahip, bitkilerin doğasına hiçbir müdahalesi olmayan çevreci bir üründür.


 

Donmazlık Solüsyonu

Değişken iklim şartları yaşanan dünyamızda; yollar, kaldırımlar, havaalanları, askeri ve stratejik öneme sahip olan yerler, okullar, hastaneler v.b. tesisler mevsimsel olarak buzlanma sorunuyla karşı karşıya kalırlar. Buzlanmanın neden olduğu kayganlık, araçlar ve yayalar için önemli bir tehlike oluşturur. Donmazlık Solüsyonu, kar ve buzlanmanın olduğu lokasyonlarda kolayca uygulanarak buzlanmayı önler. Güvenilir ve doğada %100 çözünen çevre dostu bir üründür.

Donmazlık Solüsyonu, özel formülü sayesinde uygulandığı yüzeyde buz çözme / buz önleme işlemlerini tek seferde eksiksiz olarak yapar.


Endüstriyel Atık Su Arıtma/Geri Kazanım

Sahip olduğu su teknolojisi ile endüstriyel atık suları arıtır ve suyu geri kazandırır. Arıtılan su % 100 çözünürlüğe sahiptir ve doğal mineraller içerir. Bu uygulamada tepkimeler nano ve sano boyutundadır.

Teknolojisi ile yapılan arıtma işleminde suyun içinde bulunan moleküller parçalanarak çöktürülür. Bu aşamadan sonra istenen deşarj değerleri sağlanır ve su geri kazanılır.

Endüstriyel alanda kullanılan ürünlerimiz, çoğunlukla kullanıcının atıkları analiz edilerek özel Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilirler. Bunun dışında endüstri bazında standart çözümler getiren ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Su teknolojisi ile yapılan arıtma süreci, sadece bir çöktürme işlemi olmayıp, suyun rehabilite edilerek patojenik bakteriler ve toksik maddelerden arındırılmasını da kapsayan nitelikli bir müdahaledir.


Evsel Atık Su Arıtma/Geri Kazanım

Sıvıtek su teknolojisi ile evsel atık sularını arındırıyor ve geri kazandırıyoruz. Konvansiyonel kirli su arıtma sistemlerinin temel prensibi, kirli suların kirlilik miktarının azaltılması ve deşarj edilmesidir.

Kirli suların tekrar geri kazandırılmasında ise önce klasik yöntemlerle arıtılması, ardından da filtrasyona tabi tutulması gerekmektedir. Bu yöntemler karmaşık ve yüksek enerji tüketen sistemleri gerektirir.

Sıvıtek su teknolojisi, klasik bir arıtma yöntemi değildir. Sıvıtek teknolojileri ile, kirli suların içindeki tüm kirlilikler parçalanarak çöktürülmekte ve sudan ayrıştırılmaktadır. Sonuçta geride kalan su tekrar kullanılabilir niteliğe kavuşmaktadır. Sağladığı türlü avantajlar açısından diğer sistemlerle karşılaştırılması mümkün değildir.

Yıldız YapıYıldızEnerji Kimya
  • Adres

   Koşuyolu Mh. Asma Dalı Sk. No:21 34718 Kadıköy, İstanbul
   T: 0216 339 22 49 (Pbx)

   Pazartesi – Cuma: 09:00 – 17:00 Cumartesi – Pazar: Kapalı

   Sosyal Medya

  • İletişim Formu