Lastik Paspas ve Yolluklar
Paspas Sistemleri / Diğer Paspaslar / Lastik Paspas ve Yolluklar

Kanallı Lastik Yolluk: 4 farklı kalınlık ve oluk deseni seçenekleriyle kanallı lastik yolluklar özellikle düz ve eğimli yüzeylerde güvenlik amaçlı kullanılmak için idealdir. Her türlü endüstriyel, yoğun trafik ve hafif trafik uygulamada güvenlik yolluğu veya zemin koruma yolluğu olarak kullanıma uygundur.


Petek Paspas: Petek paspaslar estetikten çok fonksiyonelliğin ve kullanım kolaylığının ön planda olduğu arka girişler, mal giriş kapıları gibi yerler için idealdir. Restoran ve bar tezgah altlarında, mutfaklarda, fabrikalarda, spor salonlarında, kayak tesislerinde, elektrik panolarının altında rahatlıkla kullanılır. Hijyeniktir. Düşme ve kırılmalarda koruma sağlar, kaymayı engeller. Kalınlık: 23mm. Ebat: 100 x 150 cm.


Parmak Paspas: Yüksekliği ve esnekliği dikkatle tasarlanmış sert lastik parmaklar birkaç adımda ayakların altındaki her türlü kiri söker alır ve paspasın içinde hapseder, daha sonra paspas silkeleyerek, elektrik süpürgesiyle veya basınçlı suyla kolaylıkla temizlenir. Paspasın tabanı temizleme anında kir parçacıklarını kolaylıkla bırakacak şekilde yapılmıştır. Paspas saf sentetik lastikten yapılmış olup katkı maddesi ihtiva etmemektedir. Kalınlık: 15 mm. Ebat: 100 x 800 cm. Renk: Siyah


Foam Yolluk: Kapalı dokulu EPDM köpükten imal edilen yolluklar imalat hatlarında bel ağrılarını, işçi yorgunluğunu engellemek, kayma ve düşme emniyeti, beton ve benzeri soğuk zeminlerde ısı yalıtımı için uygundur. Deterjanla kolaylıkla temizlenir. Kenarları sarı emniyet bantlı modeller yangın çıkışlarında, karanlık ortamlarda görünümü kolaylaştırır. Kalınlık: 9 mm. Rulo Eni: 90 cm.


Halka Paspas
Halka Paspas
Petek Paspas
Petek Paspas

Parmak Paspas

Parmak Paspas

Lastik Yolluk

Lastik Yolluk


Sizin için her yerdeyiz...

Sizin için en uygun çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz. Bunun için ilk adımı atın ve bize ulaşın...
Çok sayıda ve çeşitteki ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

YILDIZ YAPI HAKKINDA !


Kurulmuş olduğumuz 2002 yılından bu yana “kaliteli ürün – müşteri memnuniyeti“ ilkesinden ödün vermeden çizgimizi ve hedeflerimizi daha yukarılara taşımaktayız.

Zemin kaplama sektöründe taş hariç tüm ihtiyaçlara yönelik ürün ve hizmet sunan Yıldız Yapı, bünyesinde istihdam ettiği uygulama ekipleri ile kurulduğu günden bu yana iyi hizmet kalitesini... devamını oku

BİZE ULAŞIN


Bize telefon ile, mail yazarak veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Tel: 216 339 22 49

Mail: mail@yildizyapi.com